Współpraca związana z projektowaniem wnętrz może odbywać się także jedynie drogą ON-LINE, w oparciu o dostarczone przez Państwa materiały.

Prosimy o przesłanie na nasz adres mailowy biuro@projektowanie-artes.pl następujących załączników:

  • zdjęć wnętrz, które są przeznaczone do nowej aranżacji,
  • wymiarów pomieszczeń,
  • wypełniony formularz – kwestionariusz oczekiwań (jest do pobrania tutaj), w którym napiszą nam Państwo o swoich preferencjach odnośnie planowanych zmian w wystroju pomieszczeń.

Wówczas sporządzimy dla Państwa szczegółową dokumentację zawierającą koncepcję nowego wnętrza oraz zestawienie nazw i ilustracji wszystkich wykorzystanych elementów, ze wskazaniem miejsc gdzie można je zakupić. Finalną dokumentację projektową przesyłamy na maila, a następnie oryginał drogą pocztową.

Płatność za projekt drogą ON-LINE dokonywana jest w 2 ratach. Pierwsza rata wpłacana jest po zatwierdzeniu przez nas przesłanych materiałów i przedstawianiu Państwu kosztu usługi (50 % wartości całości). Druga cześć należności płatna po zakończeniu pracy nad projektem.

Niewątpliwą zaletą projektowania drogą ON-LINE jest niższa cena i krótszy czas realizacji całości przedsięwzięcia. Cały kontakt między projektantem a Państwem odbywa się za pośrednictwem e-maila oraz telefonu.

+48 720 760 706

mazowieckie, lubelskie, łódzkie

on-line (cała Polska)

biuro(małpka)projektowanie-artes.pl