W ramach dostosowania istniejącej oferty do Państwa potrzeb w zakresie projektowania wnętrz poszerzyliśmy nasze usługi projektowe o nową formę współpracy zwaną „Metamorfoza wnętrza”.

Jeśli chcecie Państwo w krótkim czasie, bez dużych nakładów finansowych dostosować wnętrze do własnych gustów i oczekiwań estetycznych ta oferta jest dedykowana właśnie do Państwa. Realizacja przedsięwzięcia powstaje w oparciu o Państwa wskazówki dotyczące oczekiwanych zmian w aranżacji pomieszczeń.

Konsultacje odbywają się w Państwa domu/mieszkaniu/biurze/salonie lub innym obiekcie. Podczas pracy bazujemy na posiadanych przeze nas katalogach materiałów wykończeniowych (paneli, płytek, glazury, terakoty, farb etc.), mebli, oświetlenia i elementów dekoracyjnych. Posiadamy także próbniki tkanin.

Końcowym etapem współpracy jest wykonanie dokumentacji zawierającej szczegółowe zestawienie zastosowanych materiałów wykończeniowych, mebli i elementów dekoracyjnych. W ramach „Metamorfozy wnetrza” sporządzimy dla Państwa szczegółowy kosztorys materiałów, uwzgledniający ich rodzaj (parametry techniczne), ilość oraz cenę.

Ponadto w ramach dodatkowej usługi pośredniczymy w zamawianiu potrzebnych do „Metamorfozy wnętrza” materiałów i dodatków dekoracyjnych.

+48 720 760 706

mazowieckie, lubelskie, łódzkie

on-line (cała Polska)

biuro(małpka)projektowanie-artes.pl